Foto : Schepen Henri EDEBAU

Schepen Henri Edebau. Hij was lid van de BSP. Gemeenteraadslid 06/01/1933 - 1935. Schepen 27/12/1935 - 09/01/1953 ; 1959 - 1964. Provincieraadslid West-Vlaanderen 26/03/1940 - 10/04/1954. Senator.

Datering: 
1960-1970
Vervaardiger: 
Collectie: 
Inventarisnummer: 
2012/2172
Plaatskenmerk: 
SECR BOX FOTO LUC3/P234