OUDE VISMIJN (DE CIRK) ; VEILING

Foto : De oude vismijn, of De Cirk

Zwart/wit foto Antony nr. 160834-23. Formaat : 18 x 24 cm. – Groepsfoto genomen tijdens het veilen van langoustines in de oude vismijn (de cirk) voor het pakhuis nr. 30 van Brunet & C° tevens depot van “Sardinerie du Littoral”. In het depot werd er haring, sprot en makreel in blik verkocht . Het merk was “De drie koppen”. Rechts het pakhuis nr.

Nijverheidsschool van Oostende : redevoering = Ecole Industrielle d'Ostende : discours

Bevat ook : Bulletin Mensuel de la Chambre de Commerce d'Ostende (Belgique). Mai 1911, nr. 5. Bevat o.a. : Ecole industrielle, discours de M. de Borger, professeur de construction navale, p. 205-212 ; Minque d'Ostende : Etat de la vente du poisson frais, pendant le mois de mai 1911, p.224 ; Port d'Ostende : Mouvement du mois de mai 1911, p.225. - Ostende : Imprimerie Lithographie de la Cour, 1911. p.146-228

Herkomst : de heer Jean De Langhe

Auteurs: